Së shpejti diçka e re nga Diona

Së shpejti diçka e re nga Diona

Këngëtarja e njohur, Diona Fona ka paralajmëruar fansat se ka gati projektin e saj të radhës.

Në rrjetin social Instagram, Diona ka publikuar një fotografi të realizaur gjatë videoklipit, shkruan rtv21.tv

Ajo ka zbuluar se kënga e re mban titullin “Bella Vita” dhe do të publikohet me 13 qërshor,. Artistja nuk ka zbuluar detaje të tjera rreth këtij projekti.

 

View this post on Instagram

 

13 / BELLA VITA 🌺

A post shared by Diona Fona (@dionafona) on

Kënga paraprake e Dionës është “E ke dit”, të cilën e ka publikuar në muajin shkurt. /21Media