Këngëtarja e njohur, Diona Fona sot publikoi projektin e radhës. “Xhani” titullohet kënga e re e arstistes, të cilën e publikoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Tekstin e këngës “Xhani” e kanë shkruar Tonic dhe Denk, të cilët janë përkujdesur edhe për melodinë e këngës, ndërsa për Mix&Master: Lorenc Aliaj (Avaxus).

Ndërkaq, videoklipi është realizuar nga Sekuencë./21Media