“Merri krejt” kënga e re e Dafinës

“Merri krejt” kënga e re e Dafinës

Kënga e njohur, Dafina Zeqiri duket se ka fianlizuar punën për projektin e ri që do të publikohet së shpejti.

Projekti i ri vjen pas këngës “Vuj vuj”, të cilin e publikoi në muajin dhjetor dhe deri tani në kanalin YouTube numëron mbi 10 milonë klikime.

Në Instagram Dafina sot publikoi një sekuencë të shkurtër të videoklipit të saj të ri që do të publikohet më 12 shkurt dhe titullohet “Merri krejt”./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@dafina.zeqiri) on