Bruno sot feston ditëlidjen

Bruno sot feston ditëlidjen

Për këngëtarin nga Shqipëria Bruno sot është një ditë e veçantë dhe ai ka arsye për të festuar, pasi që ai sot ka ditëlindjen dhe mbush 27 vjet, shkruan rtv21.tv

Bruno, në karrierën e tij solli shumë projekte të ndryshme mirëpo më të njohur atë e bëri hiti i madh “Love Me” në bashkëpunim me Elvana Gjatën.

Artisti gjithashtu mori pjesë në disa festivale si:  Top Music Awards, Zhurma Show, dhe Kënga Magjike, shkruan rtv21.tv

Bruno numëron edhe disa bashkëpunime me emra të njohur të skenës si: Artiola Toska, Flori Mumajesi, Klajdi, Shkurte Gashin.

Këtë muaj, Bruno solli dy këngë të ripërpunuara, “Lulije’ në bashkëpunim me Klajdin si dhe ”Pash dy sytë” e solli i vetëm. /21Media