Ditë e veçantë për Marigonën dhe Robinin: Je dhurata më e madhe në jetën time

1 min read

Modelja Marigona Krasniqi sot po feston ditëlindjen e 27-të. Kjo ditëlindje është edhe më e veçantë për Marigonen pasi feston për herë të parë në pritje të ëmbël.

Në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar urimi nga bashkëshorti i saj, boksieri Robin Krasniqi.

Përmes një postimi në Instagram, Robini e uroi Margionën me fjalët më të veçanta.

“Ti je dhurata më e madhe në jetën time, e uroj që gjithë jetën të dhurojë vetëm dashni e buzëqeshje,” ka shkruar ndër tjera Robini, teka ka publikuar edhe disa fotografi të bukura,.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robin Krasniqi (@robin_krasniqi)

 Robini dhe Marigona kurorëzuan dashurinë me martesë në maj të këtij viti, ndërsa janë në pritje të fëmijës së parë./21Media