Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovcsot ka humbur personin më të dashur, atij i vdiq nëna.

Lajmin për vdekjen e nënës e ka bëri të ditur vetë Lladrovci, i cili u shpreh se ajo vdiq si nënë e lumtur, në gjirin e familjes.

Lladrovci ka njoftuar se varrimi i të ndjerës bëhet në ora 18:00.

“Më dhimbje të thellë njoftojmë të gjithë miqtë dhe dashamirët, shokët, bashkëluftëtarët dhe të afërmit, se sot në mëngjes, në ora 6:46 minuta, u nda nga ne NËNA jonë e shtrenjtë! Ajo vdiq si Nënë e lumtur, në gjirin e Familjes tonë”, ka shkruar i pari i Drenasit në Facebook. /21Media