Për reperin 2po2 sot është një ditë mjaftë e veçantë

Për reperin 2po2 sot është një ditë mjaftë e veçantë

Djali i tij i madh  Eron Cakolli feston ditëlindjen e 17-të, e padyshim që nga reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun nuk do të mungonte një urim.

2po2 ka postuar një foto në rrjetin social Instagram të djalit të tij, ndërsa ka lënë një mbishkrim emocionues.

“Ti më ke transformuar në njeri të përgjegjshëm” me këto fjalë i është drejtuar 2po2 djalit të tij.

“Sa ma shum Vjet Po Shkojn Qaq Ma E Madhe Krenaria ‘ Urime Ditlindja Eron Canolli Sot 17 Vjet Ti M’ke Transformu Ne Njeri Të Pergjegjshem Të Dua Pa Masë Të Uroj Gjitha T’mirat E Ksaj Bote Djali i ditëlindjes #17”, ka shkruar ./21Media

2po2