Kjo është gjendja e vogëlushit

Kjo është gjendja e vogëlushit

Djali i çiftit të njohur Tolgahan Sayisman dhe  Almeda Abazi para dy dite iu është nënshtruar një operacioni.

Vogëlushi 5-muajsh është dashur të operohet për shkak të disa cistave që i kishin dalë në kokë, transmeton rtv21.tv

Siç raporton portali turk karnaval, operacioni zgjati disa orë por shkoi shumë mirë. Në lidhje me operacionin e djalit, çifti ende nuk kanë bërë ndonjë postim në rrjetet sociale.

Efehani edhe pse ende i vogël mori pjesë në një skenë të serailit “Sampiyon” aty edhe ku për herë të parë dhe para kamerave e thërret aktorin “baba”. /21Media