Edhe djali i Ilirit ishte prezent në dasmën e kusherirës së Ritës

Edhe djali i Ilirit ishte prezent në dasmën e kusherirës së Ritës

Dasma e vajzës së tezës së Rita Orës e cila u mbajt mbrëmë mori vëmendje të madhe dhe u përfol shumë, shkruan rtv21.tv

Një ditë më vonë artistë e fytyra të ndryshme po publikojnë fotografi që kanë bërë bashkë me Ritën.

Së fundmi edhe djali i Ilir Shaqirit, Korabi ka publikuar fotografinë në të cilën vëllai i tij shihet përkrah Rita Orës.

“Vllaçko & Rita Ora”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë së publikuar./21Media