Djali me probleme mendore e mbyti babain

Një person 30 vjeçar, M. M., (i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor), sonte rreth orës 21:30, në fshatin Greshicë, të Mallakastër, e ka vrarë me sende të forta babain e tij, shtetasin Q. M., 73 vjeç.

Policia ka informuar se grupi hetimor po punon për ndriçimin e plotë të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit, i cili është larguar nga vendngjarja./21Media
Back to top button