Meti Bajrami publikon projektin e tij të ri

Meti Bajrami publikon projektin e tij të ri

Këngëtari i ri i skenës muzikore Muhamet Bajrami i njohur si Meti, ka publikuar projektin e tij më të ri.

Kënga mbanë titullin “Djali nga Gurbeti” dhe është këngë ritmike, shkruan rtv21.tv

Tekstin e ka shkruar Ghulio ndërsa është prodhim i Massive.

Ndryshe, kujtojmë se “Zani yt”, “Po shkrihem per ty” dhe “Ah dashnia” janë vetëm disa nga projektet që ka sjellur Meti./21Media