Është arrestuar një person nën dyshimin se ka ushtruar dhunë psiqike mbi babain.

Ngjarja ka ndodhur në Ferizaj, dje rreth orës 17:30.

Sipas raportit të policisë, i dyshuari  ka probleme psiqike dhe vazhdimisht i bën presion familjës së tij.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media