Joshi josh femrat me bukurinë e tij

Joshi josh femrat me bukurinë e tij

Fëmijë dhe të rritur çokollata Kinder na pëlqejnë të gjithëve. Kinder shpesh ndryshon fytyrat reklamuese, por që nga vitit 2005 fytyra e Josh Bateson na ka mbajtur të ngazëllyer, shkruan rtv21.tv.

Ai ishte 10 vjeç kur u fotografua për të qenë pjesë e paketimit të këtyre çokollatave , e tani Bateson është i rritur. Josh është 24 vjeç dhe studion politikë në Universitetin Loughborough. Ai po ashtu punon edhe si model.

 

View this post on Instagram

 

Wishing it was the weekend already ☀️

A post shared by joshbateson (@joshbateson) on

Ai ka fituar edhe më shumë popullaritetin me postimet e tij të fotografive dhe videove që dokumentojnë jetën e tij të përditshme, si dhe selfie të rastit dhe fotot profesionale të modelimit./21Media

 

View this post on Instagram

 

Thank you to @biggerbrightersmiles for sending me their teeth whitening toothpaste while I was in the USA! #ad

A post shared by joshbateson (@joshbateson) on

 

View this post on Instagram

 

Happy Sunday 😄

A post shared by joshbateson (@joshbateson) on