Njëri ndër aktorët më të njohur dhe të pëlqyer në mbarë trojet shqiptare,Fatmir Spahiu së fundmi ka hapuar arkivat dhe për fansat e tij në Instagram ka publikuar një fotografi të realizuar vite më parë.

Në këtë fotografi aktori shihet me më pak kilogramë.

 

Kujtojmë që Fatmir Spahiu është i martuar prej vitesh me Zanën dhe së bashku kanë dy djemë./21Media