Policia ka bërë të ditur se dje në Fushë Kosovë janë rrahur mes vete babai dhe dy djemtë e tij.

”Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:28 dhe të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor”, është bërë e ditur në raportin e policisë.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit, rasti ka shkuar në procedurë të rregullt./21Media