Ndryshimet drastike të Adelinës

Ndryshimet drastike të Adelinës

Këngëtarja e njohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Adelina Berisha ka disa vite që është pjesë e skenës.

Gjatë viteve sa Adelina është pjesë e estradës sonë ajo ka pësuar shumë ndryshime.

Me transformimin e vet të pazakonshëm, Adelina tani ka arritur majat e bukurisë, dhe ndryshimet e saj vërehen dukshëm, si në fytyrë ashtu edhe në trup.

Falë fitnesit dhe dietave të ndryshme Adelina ka arritur që tash të ketë një trup me linja perfekte.

Në disa fotografi të cilat i kemi mbledhur këngëtarja duket si një person tjetër.

“Gabim i bukur” është projekti i fundit muzikor i Adelinës që është publikuar më 25 shkurt të këtij viti dhe që deri më tani numëron mbi dy milionë klikime në kanalin Youtube./21Media