Ndryshimet e Erës

Ndryshimet e Erës

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi përveç zërit shquhet edhe për stilin e veçantë dhe vazhdimisht është në qendër të vëmendjes me veshjet e saj të shtrenjta.

Era me muzikë filloi të merret qysh herët. Gjatë kohës sa është pjesë e skenës Era vazhdimisht sjellë projekte të reja të cilat vlersohen shumë edhe jashtë kufijve, shkruan rtv21.tv

Gjatë këtyre viteve këngëtarja 25 vjeçare ka pësuar shumë ndryshime. Me transformimin e vet të pazakonshëm, Era tani ka arritur majat e bukurisë dhe ndryshimet e saj vërehen dukshëm, si në fytyrë ashtu edhe në trup.

Në disa fotografi të cilat i kemi mbledhur këngëtarja duket si një person tjetër. Për disa që nuk e njohën Erën vite më parë, ndryshimi i saj do t’i befasojë. /21Media