Këngëtarja Donjeta Morina, ka lansuar këngën e saj më të re, të paralajmëruar ditë më parë.

“S’din me dashtë” është titulli i këngës e cila është finalizuar me videoklip, me tekst nga vet Donjeta dhe 2Ton, e realizuar në studiot e BiniDiez.

Projekti i fundit i këngëtarës është “Mos fol keq”, i cili ka mbledhur 681 mijë e 548 shikime në kanalin zyrtar në Youtube./21Media