Reperi dhe këngëtari kanadez, Drake ka thyer rekordin për 10 single-et më të mira në historinë e tabelës amerikane të Billboard, duke thyer rekordin e mëparshëm të Madonnës.

Reperi dhe këngëtari kanadez, Drake ka thyer rekordin për 10 single-et më të mira në historinë e tabelës amerikane të Billboard, duke thyer rekordin e mëparshëm të Madonnës.

Kjo vjen vetëm 11 vjet pas paraqitjes së tij të parë në top 10, me hitin e tij “Best I Ever Had”, transmeton rtv21.tv.

Madonna kishte mbajtur rekordin që nga viti 2008, pasi tejkaloi epërsinë e Beatles./21Media