Pjesa e parë e ndeshjes finale Juventus - Real Madrid po del të jetë një dramë e vërtetë

Pjesa e parë e ndeshjes finale Juventus – Real Madrid po del të jetë një dramë e vërtetë

Pas golit të shënuar nga Cristiano Ronaldo para vetëm 7 minutave, Juventus nuk u dorëzua, dhe në minutën e 27 arritën që të barazojnë rezultatin, shkruan rtv21.tv.

Pas asistimit të Gonzalo Higuain, ishte Mario Mandzukic i cili me një gol gjysmë-gërshërë mundi Keylor Navas.

Gjithçka është baras në Cardiff, mbetet të shihet se cili klub do të triumfojë.

https://www.youtube.com/watch?v=0m8F-s2f9no

/21Media