Seriali i njohur turk “Emri im është engjëll” pas ndërprerjes së xhirimeve për shkak të situatës së krijuar nga Covid-19 muajin e kaluar ka filluar xhirimet.

Sezoni i dytë i serialit tashmë ka filluar të transmetohet në Turqi, dhe sot fillon të transmetohet edhe në ekranin e RTV21 nga ora 20:00.

Ngjarja e cila po zhvillohet në këtë serial po merr vëmendje të madhe jo vetëm në Turqi por, edhe vendet tjera.

Edhe në këtë sezon “Meleku” është ajo e cila bashkë me familjen e saj do përballet me shumë sfida, duke filluar nga zjarri që “Alpay” do e ndez në dyqanin e familjes së saj.

A do e kuptojnë familja e “Melekut” se ajo vuan nga kanceri? Ju mbetet ta shikoni në ekranin RTV21.

Miqtë e fëmijërisë  do pajtohen dhe “inatet” mes tyre do marrin fund.

Vuajtjet, sakrificat e gënjeshtrat e shumta do t’i përcjellin vazhdimisht aktorët e serialit, edhe gjatë këtij sezoni.

Me respektimin e masave mbrojtëse të Covdi-19, aktorët shihet janë përkushtuar shumë në xhirime. /21Media