U publikua bashkëpunimi i dyshes

U publikua bashkëpunimi i dyshes

Reperi i njohur shqiptar, Elinel ka publikuar bashkëpunimin e ri me këngëtaren Mbresa.

“Dreamin’” mban titullin kënga e tyre, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale. Për tekstin u përkujdesën të dy artisët si dhe Diamant Sinanaj, transmeton 21Media

Ky është bashkëpunimi i parë i tyre./21Media