Këngëtari i njohur, Sinan Vllasaliu sapo ka publikuar projektin e ri të titulluar “Dreqi e marrtë”, shkruan rtv21.tv

Muzika e këngës është bërë nga Granit Gashi dhe Demir Basha, ndërsa tekstin e këngës e ka bërë Ghulo.

Ndryshe, “Imazhi” është projekti i fundit muzikor që Sinani e ka publikuar më 23 maj. Kënga deri tani ka arritur mbi 1 milionë klikime në Youtube./21Media