Çifti janë parë në New York

Çifti janë parë në New York

Aktorja amerikane Drew Barrymore ka bërë zyrtare lidhjen e re me David Hutchinson, pas divorcit të saj nga Will Kopelman.

Barrymore është parë me Hutchinson në qytetin New York duke shëtitur me partnerin e saj të ri, ku mediat i përshkruajnë tejet të dashuruar.

Sipas një burimi për revistat, çifti ishin duke i “mbajtur duart dhe duke pasur një bisedë të gjallë”./21Media