Futboll -  Superliga e Kosovës, xhiroja e 11-të

Futboll –  Superliga e Kosovës, xhiroja e 11-të


Sot janë zhvilluar tri takime të xhiros së 11-të të Superligës së Kosovës në Futboll dhe janë arritur këto rezultate:

Trepça 89- Drita 0;1

Prishtina- Arbëria 1:0 dhe

Besa- Drenica 0:0.

Dy ndeshjet e mbetura të kësaj xhiroje zhvillohen të enjten, përballën:

Ballkani- Feronikeli dhe

Gjilani- Llapi.

Tani do të ndjekim kronikën nga përballjet e zhvilluara sot.( E pergaditi- Bajram SHALA)./21Media