Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dua Lipa i ka mahnitur fansat e saj me ndryshimin e fundit. Artistja i është rikther stilit të vjetër, u bë zeshkane. Me disa fotografi të publikuara në rrjetin social Instagram, ylli shqiptar rrëmbeu vëmendje të madhe.

“Mos më flisni mua dhe djalit tim më”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografive ku shfaqet përkrah qenit të cilin e kanë adaptuar ajo dhe i dashuri i saj, Anwar Hadid./21Media