Dua si çdoherë merr vëmendje

Dua si çdoherë merr vëmendje

Këngëtarja kosovare me famë botërore, arrin të befasojë çdoherë me veprimet e saj, qoftë në koncerte, shfaqje apo fotosesione.

Dua së fundmi ka realizuar disa fotografi mahnitëse për intervista të ndryshme për mediat ndërkombëtare,  të cilat pastaj  i ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo duket mjaft tërheqëse në një vaskë banjoje, derisa këmbët e shfaqura mbi vaskë, kanë qenë ato që kanë tërhequr fansat.

Ndryshe, Dua Lipa është e angazhuar rreth projekteve dhe albumit të parë muzikor, që pritet ta publikojë në muajin qershor./21Media

Good morning. Shot by @dominicksheldon in @ajmukamal 's bathtub for @interviewmag ✨

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

I love you @interviewmag ❤️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on