Pasi qëndruan të mbyllur në shtëpi me javë të tëra për shkak të pandemisë, Dua Lipa dhe Anwar Hadid vendosën të arratiseshin drejt një aventure të bukur vetëm të dy.

Çifti u nis drejt Karaibeve, për të kaluar disa ditë izolimi sërish vetëm me njëri-tjetrin.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Dua ka ndarë disa imazhe me të dashurin e saj.

“Izolimi në ishull”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazheve./21Media

View this post on Instagram

 

island isolation❣️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on