Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa jo rrallë herë ironizon me presidentin amerikan, Donald Trump.

Kësaj radhe frizura e Trump është bërë pjesë e ironizimeve të Duas.

Ajo ka publikuar një fotografi të Trump në rrjetet sociale. “Shpenzon 70 mijë në flokët e tij dhe floktari i tij vazhdon ta urrejë atë”, ka shkruar ajo sipër fotos./21Media