Dua zgjodhi fjalët më të mira për prindërit

Dua zgjodhi fjalët më të mira për prindërit

Dukagjin Lipa dhe Anesa Lipa, prindërit e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Dua Lipa sot festojnë 25-vjetorin e martesës. Në këtë ditë të rëndësishme për çiftin, e bija zgjodhi fjalët më të veçanta për t’i uruar. Mes rreshtash u shpreh se është dashuria më e fuqishme që njeh, shkruan rtv21.tv

“Sot është 25 vjetori i martesës i prindërve të mi, dashurinë më të fuqishme që njoh”, ishte mbishkrimi i fotografisë.

Dukagjini dhe Anesa janë prindër të tre fëmijëve, Duas, Rinës dhe Gjinit./21Media