Dua Lipa ishte dje e ftuar në emisionin “The Late Late Show” të aktorit dhe moderatorit anglez, James Corden.

Në emision përmes versonit ‘parodi’ të këngës “New Rules”, Dua dhe James kanë sjellë disa këshilla për takimet e dashurisë gjatë pandemisë.

Ky version i ri i “New Rules”, është klikuar mbi 190 mijë herë në kanalin YouTube. Ndërkaq versioni i parë i këngës i solli këngëtares shqiptare miliarda klikime në YouTube./21Media