Për artisten sukseset nuk kanë të ndalur

Për artisten sukseset nuk kanë të ndalur

Sukseset për këngëtaren e njohur ksoovare, Dua Lipën nuk kanë të ndalur. Me këngën “Don’t Start Now”, ajo është renditur në top 10-shen e top listës në Billboard Hot 100.

 

View this post on Instagram

 

The #Hot100 top 10 🏆 Link in bio for a full breakdown of this week’s top songs.

A post shared by Billboard (@billboard) on

 Renditja e grafikëve bazohet në shitjet, transmetimin në radio dhe internet në Shtetet e Bashkuara.

“Don’t Start Now” është publikaur vitin e kaluar dhe në Youtube deri tani numëron miliona klikime. /21Media