Dua ka publikuar disa fotografi me të

Dua ka publikuar disa fotografi me të

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dua Lipa po qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për angazhimet e saj. Krahas angazhimeve, artistja ka bërë të ditur se është takuar me reperin e njohur shqiptar, Action Bronson.

Në disa fotografi të postuara në rrjetin social Instagram, Dua ka treguar se ndodhet në studion e Action Bronson në New York. transmeton rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

bronco art studio @bambambaklava ❤️🚀

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Dua dhe Action Bronson kanë performuar në Festivalin Sunny Hill, që ishte mbajtur në gusht të vitit të kaluar. Action Bronson ishte paguar 60 mijë euro nga Komuna e Prishtinës për performancën e tij./21Media