Dua dhe Anwar po e jetojnë jetën në maksimum

Dua dhe Anwar po e jetojnë jetën në maksimum

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dua Lipa, e cila të enjten (më 22 gusht) mbushi 24 vjet, u shfaq shumë e lumtur përkrah të dashurit të saj të ri, Anwar Hadid, mëngjesin e së premtes, teksa dyshja shkuan të shëtisnin së bashku pranë dyqaneve në Malibu Country Mart, në Kaliforninë Jugore.

Hadid, 20-vjeçar, shfaqej i lumtur përkah të dashurës së tij, transmeton rtv21.tv

Gjatë ditëlindjes së saj, çifti shiheshin teksa po i dhuronin njëri-tjetrit puthje të zjarrta.

Në datën e saj të veçantë, Dua mori dhuarata të shumta, në mesin e të cilave edhe një gur të çmuar që ia dhuroi i dashuri i saj./21Media