Dua Lipa vjen me një këngë të re

Dua Lipa vjen me një këngë të re

Dua Lipa ka publikuar projektin e ri muzikor “Don’t start now”.

Kënga është publikuar me videklip, ku Dua shfaqet shumë bukur. Me një kostum të verdhë dhe stilin e ri të flokëve, Lipa e ka bërë videklipin ende më të veçantë.

Gjithë videklipi po duket se është xhiruar në një klub natë, Por që nga janari i vitit 2019, artistja nuk ka publikar asnjë projekt tjetër muzikor, shkruan rtv21.tv.

Ndryshe, “Swan Song” është projekti i fundit muzikor i Dua Lipës që është publikuar më 24 janar dhe që deri më tani numëron mbi 53 milionë klikime në kanalin Youtube. “Sëan Song” është kolonë zanore e filmit “Alita: Battle Angel” që është lansuar këtë vit./21Media