Një urim i Duas për shoqen e saj të fëmijërisë ka bërë që ta publikojë një video shumë interesante kur ishte e vogël.

Në video Dua bashkë me shoqen e saj shihen duke lozur, teksa ishin të grimosura dhe thonjtë e rregulluar sikur për Halloween.

Po ashtu këngëtarja shqiptare me famë botërore flet në gjuhën shqipe teksa përshëndet me “Natën e mirë”./21Media