Këngëtarja në sensionin e saj

Këngëtarja në sensionin e saj

Dua Lipa po vazhdon me xhirimet e coverit të albumit të ri.

Ajo për ndjekësit e saj ka ndarë imazha nga prapaskena e xhirimeve. Me një veshje të zezë dhe ekstravagante, Dua Lipa shfaqet provokuese në sensionin e saj, shkruan rtv21.tv

“Sot po xhiroj për coverin e albumit tim të ri”, ka shkruar këngëtarja përkrahë fotografisë. Ajo morri komente të shumta nga ndjekësit.

View this post on Instagram

 

Today i’m shooting my album cover 🖤

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Ndryshe, “Don’t Start Now” titullohet kënga e re e nga Dua Lipa, e cila deri tani numëron më shumë se 29 milionë klikime në kanalin zyrtar Youtube./21Media