Urimi i Duas

Urimi i Duas

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka bërë një urim të veçantë për nënën e të dashurit të saj, shkruan rtv21.tv

Dua e cila ka muaj që është në lidhje me Anwar Hadid, ka marrëdhënie të mira me familjen e tij.

“Gëzuar ditëlindjen për këtë supergrua”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë në të cilën shfaqet e lumtur pranë vjehrrës.

Yolanda Hadid ka dy vajza, modelet e njohura Gigi e Bella dhe një djalë Anwar Hadid./21Media