"Nëna ime..."

“Nëna ime…”

Në Britani të Madhe sot shënohet Dita e Nënave. Në këtë ditë këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dua Lipa u përkujdes që të ëmës t’ia bëjë një shkrim emocionues, të cilin e shoqëroi me kujtime të bukura.

“Nëna ime, drita ime. Gjithmonë na drejton dhe na mëson me dashuri, sinqeritet dhe mirësi. Të dua. Urime Dita e Nënave”, shkroi ajo krahas fotografive, transmeton rtv21.tv

Anesa përmes një komenti ia dëshmoi asaj se sa krenare është me të./21Media