Dua bashkë me ekipin e saj

Dua bashkë me ekipin e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa përmes Instagramit ka performuar nga shtëpia e saj.

Performanca e Duas është realizuar në kuadër të “Late late show”, ku i gjithë ekipi që iu bashkua Duas, po interpretonin nga shtëpia këngën “Don’t Start Now”.

Bendi im, vallëtarët dhe unë e realizuam performancën tonë të parë në “Late Late Show” nga shtëpitë tona. Ju dërgoj dashurinë dhe ju dëshiroj shëndet, nga shtëpia jonë, tek e juaja”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

Sending you all love and healthhh from OUR HOUSE TO YOURS ❤️ #Homefest @j_corden. #FutureNostalgia out nowwww

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

 “Physical” titullohet projekti i fundit i këngëtares, të cilin e publikoi në muajin janar./21Media