Dua dhe Isaac marrëzisht të dashuruar

Dua dhe Isaac marrëzisht të dashuruar

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është paraqitur së bashku me të dashurin, Isaac Carew sonte në premierën e filmit “Alita: Battle Angel”  në qytetin e Londrës.

Vëmendje të madhe mori sjellja e çiftit  që shikonin njëri-tjetrin me shumë dashuri kur pozonin përkrahë fotografëve, shkruan rtv21.tv

So much love: Dua Lipa showed off her underwear in a transparent mesh dress as she gazed adoringly at Isaac Carew at Alita: Battle Angel premiere in London on Thursday

Por, artistja shqiptare vodhi vëmendjen e mediave edhe me fustanin transparent që kishte zgjedhur të vishte në këtë premierë.

Scanty: At the premiere, Dua turned heads when she dared to put her underwear on display in a transparent mesh dress embossed with sparkling rhinestones

Strut her stuff: The songstress tucked her raven bob behind her ears, showcasing her earrings, and she added a bold lip

“Swan Song” është kënga e Duas që përdoret si kolonë zanore e filmit “Alita: Battle Angel”, shkruan rtv21.tv

“Alita: Battle Angel” e dërgon audiencën në të ardhmen, ku e braktisura Alita gjendet në qytetin e hekurit nga një kiber-doktor që e dërgon në klinikën e tij.

Përderisa ngjarja zhvillohet, Alitës nuk i kujtohet e kaluara e saj kështu duke tentuar ta mbrojë vetën nga e kaluara misterioze kur fillon t’i shfaqet asaj.

Filmi për herë të parë ishte paralajmëruar në vitin 2003, por regjisori, James Cameron kishte lënë anash këtë projekt duke u fokusuar më shumë në krijimin e filmit “Avatar”.

“Swan Song” e publikuar më 24 janar deri më tani numëron mbi 9 milionë klikime në kanalin Youtube./21Media