Këngëtari i njohur Alban Mehmeti porsa publikoi këngën e tij më të re.

Kënga titullohet ”Dua të t’harroj” që është e shoqëruar me videoklip shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës ”Dua të t’harroj’ është kujdesur Valon Biba, ndërsa për orkestrimin Doan Mulla.

 

Kujtojmë që, kënga paraprake e Alban Mehmetit solo është ”Më mungon”,  e cila deri më tani ka marrë 187 mijë klikime në Youtube./21Media