Balje mahnitëse në të kuqe

Balje mahnitëse në të kuqe

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje ka mahnitur me paraqitjen e saj të fundit. Duda në një aheng familjare u paraqit me një fustan të kuq dhe të ngushtë, duke treguar linjat perfekte të trupit.

Deputetja,Duda Balje ka ndarë këto momente festive edhe me miqtë e saj virtual në “Facebook”, shkruan rtv21.tv.

Ndryshe, deputetja Balje komentohet shumë shpesh në mediet “rozë” për pamjen e saj./21Media