Duffy thotë se tani është mirë

Duffy thotë se tani është mirë

Aimee Anne Duffy ka njoftuar adhuruesit e saj se është mbajtur për disa ditë me radhë peng nga një sulmues, i cili e ka droguar dhe dhunuar.

Fituesja e çmimit Grammy, nëpërmjet një shkrimi në Instagram, tha se shërimi i saj mori kohë.

E vërteta është dhe ju lutem më besoni që jam mirë dhe e sigurt tani”, shkroi tutje Duffy.

Këngëtarja theksoi se në ditët në vazhdim do të japë një intervistë për të shpjeguar gjithçka.

Kujtojmë se këngët më të njohura të Duffy-t janë “Mercy”, “Stepping Stone”, “Warwick Avenue” e shumë të tjera./21Media