Tregon si po i kalon këto ditë izolimi

Tregon si po i kalon këto ditë izolimi

Dukagjin Lipa ish-anëtari i rock grupit, “Oda”, nga karantina për RTV21 tha se tani po përfundon java e dytë që janë në karantinë.

“Për shkak të ndryshimeve që u bën në rrethin tonë, filluan njerëzit me punu prej shpisë vendosëm edhe na me u terhek me punu prej shtëpisë”, tha Lipa.

Ai shtoi se ka pasur nevojë për një pauzë të tillë, për t’i ndaluar udhëtimet dhe për të qëndruar më shumë me familjen, shkruan rtv21.tv.

E gjithë bota është duke përballur në luftën kundër sëmundjes Covid-19./21Media