Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka nisur xhirimet për videoklipin e këngës së re e cila titullohet “Duro”.

Në rrjetin social Instagram ku numëron 1.6 milion ndjekës, ka publikuar pamje nga xhirimet e videoklipit.

Për videoklipin, këngëtarja po bashkëpunon me produksionin “Entermedia”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

“Mos shko” mbetet projekti i fundit muzikor i Dafina Zeqirit, në bashkëpunim me Yll Limanin. Projekti është publikuar më 26 dhjetor dhe deri tani në Youtube ka mbi shtatë milionë klikime./21Media