Mentor Haziri ka paralajmëruar se së shpejti do publikojë projektin e ri.

“Një grusht trëndafila” është kënga e  Mentorit, e cila pritet që të realizohet edhe me videoklip.

E pjesë e këtij klipi do të jenë dy emra të njohur për publikun. Është fjala për Diellza Kolgecin dhe modretaren, Dasara Karaiskaj.

Ai këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale./21Media

 

View this post on Instagram

 

.. soon

A post shared by MENTOR (@mentorhaziri) on