Golat u shënuan në pjesën e dytë

Golat u shënuan në pjesën e dytë

Ndeshja miqësore në mes të Flamurtarit dhe Prishtinës përfundoi me barazim, 1:1.

Kjo ndeshje u zhvillua në stadiumin afër “Xhemail Ibishit”, përcjell rtv21.tv

Golin e parë e shënoi Festim Krasniqi nga pika e bardhë në mesin e pjesës së dytë. Pas tij, Ahmed Januzi e shënoi golin e barazimit.

Të dy trajnerët, si Mirel Josa ashtu edhe Artim Shaqiri provuan shumë lojtarë./21Media