Beatrix dhe Anxhelina takojnë nga afër futbollistët me famë botërore

Beatrix dhe Anxhelina takojnë nga afër futbollistët me famë botërore

Dy kushërirat seksi të estradës, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj të cilat kanë udhëtuar së bashku në Paris kanë marr pjesë në një event me rastin e “Halloween-it”

Ato janë shoqëruar nga dy futbollistët e njohur, Neymar dhe Kylian Mbappe, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Beatrixi ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet pranë Anxhelinës dhe dy  futbollistëve.

 

Ndryshe, Beatrixi dhe Anxhelina ka kohë që nuk kanë sjell projekte të reja muzikore./21Media