Pëlqehet kënga "Bye Bye"

Pëlqehet kënga “Bye Bye”

Projekti muzikor “Bye Bye” nga këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna po pritet mjaft mirë nga fansat e tyre, shkruan rtv21.tv

Kënga ka arritur që të grumbullojë mbi dy milionë klikime në Youtube, teksa ka marrë shumë komente pozitive.

Ky është bashkëpunimi i parë i tyre.

Ndryshe, Dafina dhe Tayna vazhdojnë të jenë shumë të angazhuara me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore./21Media